Bambrella

Děti na svatbě

Plánujete svatbu a hledáte spolehlivou péči pro vaše děti? Bambrella je tady pro vás! 🌟

Nabízíme profesionální hlídání dětí nejen v domácnostech, ale také na svatbách . S našimi zkušenými chůvami budou vaše děti v bezpečí.

U nás mají děti vždy možnost vybrat si z individuálního programu, který přizpůsobíme vašim přáním. Můžou se vyřádit v kreativních dílnách nebo se zapojit do sportovních aktivit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou!

 

Neváhejte nás kontaktovat, pokud chcete zajistit skvělou zábavu pro vaše děti na vaší události. S Bambrella budou vaše děti v bezpečí a vy se budete moci naplno soustředit na svůj den!

CENÍK

Naše cenové nabídky jsou flexibilní a přizpůsobujeme je vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Cena se odvíjí od počtu dětí, které potřebujete hlídat, stejně jako od dalších aktivit, které si přejete zařadit, například malování na obličej či pletení copánků.

Vždy počítáme s tím, že na každé 3 děti připadá 1 chůva, aby byl zajištěn veškerý komfort a bezpečnost pro vaše děti. Počet chův se dále odvíjí od věku dětí, abychom mohli poskytnout optimální péči a pozornost.

Pro přesné stanovení ceny nás prosím kontaktujte a sdělte nám vaše specifické požadavky. Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám a představám.