Bambrella

Hlídání do domu i firem

HLÍDÁNÍ DĚTÍ BAMRELLA

spokojenost dětí a bezpečí pro váš klid

Hledáte spolehlivou a profesionální službu hlídání dětí? Chcete si užít volný čas nebo se věnovat práci bez starostí o své ratolesti? Pak je tu pro vás Bambrella, která nabízí kvalitní a flexibilní hlídání dětí v domácnostech i na firemních akcích.

POMÁHÁME RODIČŮM, DĚTI BAVÍME A ROZVÍJÍME

Hlídání dětí je důležitá služba, která pomáhá rodičům zvládat náročný životní styl a zároveň zajistit bezpečí a pohodu svým dětem. Hlídání dětí není jen o tom, aby se děti nenudily nebo nezlobily, ale také o tom, aby se rozvíjely, učily a bavily.

ZODPOVĚDNĚ A PROFESIONÁLNĚ

Vyžaduje zodpovědnost, trpělivost a cit pro děti. Chůva je schopná navázat s dítětem vztah založený na důvěře a respektu. Vždy se přizpůsobí potřebám a zájmům dítěte, ale také dodržuje pravidla a hranice stanovené rodiči. Měla by být schopná reagovat na různé situace, které mohou nastat při hlídání, a v případě potřeby poskytnout první pomoc.

CENÍK

Hlídání jednoho dítěte                                                                                      od 250,- Kč/hodina

Hlídání dvou dětí                                                                                               od 300,- Kč/ hodina

Za každé další dítě příplatek                                                                            30,- Kč/hodina

Příplatek hlídání dítěte za víkend/svátek                                                         50,- Kč/ 100,-Kč hodina

Zajištění hlídání do druhého dne                                                              300,- Kč/hodina

Zajištění hlídání na poslední chvíli                                                           350,- Kč/hodina


Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH

Minimální doba hlídání je 3 hodiny 

 V případě hlídání po 22. hodině žádáme zákazníka, aby zajistil chůvičce dopravu do místa bydliště nebo chůvičku nechal přespat do rána. 

Při dlouhodobé spolupráci s rodinou  (minimálně 60 hodin měsíčně/opakovaně) sleva 10%

Hlídání jednoho dítěte
 od 250,- Kč/hodina

Hlídání dvou dětí
 od 300,- Kč/ hodina

Za každé další dítě příplatek
 30,- Kč/hodina

Příplatek hlídání dítěte
za víkend / svátek
50,- Kč / 100,-Kč hodina

Zajištění hlídání do druhého dne
300,- Kč/hodina

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH

Minimální doba hlídání je 3 hodiny 

V případě hlídání po 22. hodině žádáme zákazníka, aby zajistil chůvičce dopravu do místa bydliště nebo chůvičku nechal přespat do rána. 

Při dlouhodobé spolupráci s rodinou  (minimálně 60 hodin měsíčně/opakovaně) sleva 10%

 

Hlídání dětí je také příležitost pro chůvu i dítě k osobnímu růstu a rozvoji. Chůva může dítěti nabídnout nové podněty, zkušenosti a znalosti. Dítě může chůvě ukázat svůj svět, svou fantazii a své emoce. Hlídání dětí je tak vzájemným obohacováním a sdílením.

 

Seznamte se s našimi chůvami

Veronika Elsnerová

Jmenuji se Veronika Elsnerová a mé zkušenosti s prací s dětmi jsou bohaté. Mám silný vztah k hudbě a momentálně studuji učitelství pro mateřské školy. Mám za sebou více než roční praxi s hlídáním dětí v rodinách a doložitelnou praxi z mateřských škol. Jsem otevřená Montessori pedagogice a Daltonským principům a svoji kreativitu a zálibu v hudbě a malování ráda sdílím s dětmi.

Julie Hanušková

Jmenuji se Julie, je mi 22 let a studuji speciální pedagogiku na MUNI. Mám vystudovanou střední školu s oborem předškolní a mimoškolní pedagogika. Zkušenosti s dětmi mám z rodin, ve kterých jsem hlídala, i z příměstských táborů a jednorázových akcí pro děti. A také z praxí absolvovaných během studií. Mám ráda umění, pohyb, hudbu. 

Milada Drtilová

Jmenuji se Milada a jsem chůvou pro děti všech věkových skupin. Mé hlavní priority jsou bezpečnost a zdraví dítěte, podpora v hygienických návycích a rozvoj jeho učebních schopností a dovedností. Zajišťuji vhodné aktivity přizpůsobené potřebám každého dítěte. Věřím, že každé dítě si zaslouží lásku a péči ve velké náruči.

Klára Vičarová

Jmenuji se Klára a momentálně působím jako učitelka v přípravném ročníku na ZŠ Tyršova v Kuřimi. Mým přístupem k hlídání dětí je plné přizpůsobení se preferencím jejich rodičů, abych zajistila maximální pohodlí a bezpečí pro každého z nich. Mám ráda čas strávený v přírodě a s radostí předávám dětem dovednosti vnímání a prožívání přírodních krás. Věřím v důležitost rovnováhy mezi technologiemi a reálným světem, a proto se snažím integrovat obě do vzdělávacího procesu tak, aby děti získaly komplexní a vyvážené porozumění světu kolem sebe.

Veronika Bešterová

Jmenuji se Veronika a vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Brně. Už od dospívání jsem toužila pracovat s dětmi. Na střední škole jsem měla možnost pracovat jako chůva a po skončení školy jsem pokračovala v péči o děti jako brigádnice. Tato práce mě obzvlášť bavila a utvrdila mě v tom, že chci dětem věnovat svůj čas a energii. Práce s dětmi je pro mě nejen zaměstnáním, ale také vášní. Doma mám sedmiletého syna Adama a dvouletého syna Tonika. 

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální službu hlídání dětí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru vašim potřebám. S Bambrellou budete mít klidnou hlavu a spokojené děti.